Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
17.05.2023

Anıl İç Giyim Özbekistan'da!

Ticaret Bakanlığı destekleriyle İHKİB tarafından 30 Nisan - 5 Mayıs 2023 tarihlerinde Özbekistan'ın Taşkent şehrinde Kadın, Erkek, Çocuk Giyim ihracatçı firmalarımıza yönelik Özbekistan ve çevre coğrafyasındaki ithalatçı firmaları hedefleyen b2b görüşmeleri yapıldı. Görüşmelere Anıl İç Giyim de katılım sağladı. 

İHKİB organizasyonuyla Özbekistan'ın Taşkent şehrinde düzenlenen Markalar Ticaret Heyeti Özbekistan,Kazakistan, Kırgızistan ve Rusya’dan gelen 209 firmadan 310 ziyaretçiyle toplam 500'ün üzerinde görüşme ile tamamlandı.

Anıl İç Giyim, sektöründe kalitesiyle ön plana çıkan iç giyim ürünlerini ve yeni sezon ev giyim ürünlerini görüşmelerde sunarak yeni iş birliklerine imza attı. Geniş ürün çeşitliliğine sahip Anıl İç Giyim katalogları görüşmelerdeki b2b ziyaretçileri tarafından ilgi gördü.

Özbekistan Markalar Ticaret Heyeti başlığı ile Özbekistan Taşkent şehrinde gerçekleştirilen ikili görüşmelerde Günlük Giyim, İç Giyim, Denim, Dış Giyim ve Takım Elbise kategorilerine sahip firmalar katılım sağladı...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.