Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm:
Kadın Pamuklu Alttan Çıtçıtlı İp Askılı Badi (5713) - Anıl
+ 2 Renk
(0 yorum)
Kadın Dikişsiz İp Askılı Atlet (8212) - Anıl Kadın Dikişsiz İp Askılı Atlet (8212) - Anıl (1)
+ 2 Renk
(0 yorum)
Anıl Kadın Dikişsiz İp Askılı Atlet (8212)
390,90 TL
390,90 TL
%0
İndirim
Kadın Pamuklu Alttan Çıtçıtlı Geniş Askılı Badi (5714) - Anıl Kadın Pamuklu Alttan Çıtçıtlı Geniş Askılı Badi (5714) - Anıl (1)
+ 2 Renk
(0 yorum)
Kadın Pamuklu Alttan Çıtçıtlı Geniş Askılı Badi (5714) - Anıl
+ 2 Renk
(0 yorum)
Kadın Pamuklu Alttan Çıtçıtlı İp Askılı Badi (5713) - Anıl Kadın Pamuklu Alttan Çıtçıtlı İp Askılı Badi (5713) - Anıl (1)
+ 2 Renk
(0 yorum)
Kadın Pamuklu Alttan Çıtçıtlı Geniş Askılı Badi (5714) - Anıl
+ 2 Renk
(0 yorum)
Kadın Pamuklu Alttan Çıtçıtlı İp Askılı Badi (5713) - Anıl Kadın Pamuklu Alttan Çıtçıtlı İp Askılı Badi (5713) - Anıl (1)
+ 2 Renk
(0 yorum)

Konforlu İç Giyim Seçeneği Sunan Bayan Badi Modelleri

Gövde ve ağ kısmını örten tek parça formlu giysi olarak badi kurtarıcı parçalar arasında yer alır. Farklı kıyafetlerin altına joker parça olarak kullanılabilir. Kadın body çeşitlerimiz cilde nefes aldıran, konforlu ve şık modeller olarak ön plana çıkar. Alttan çıt çıtlı tasarımlar rahatlığı ve işlevselliği yaşamanızı sağlarken ip askılı ya da kalın askılı model seçeneklerimiz de vardır. Renk olarak siyah, beyaz ve ten rengi gibi seçenekler bulunur. Esnek bir giyim ürünü olan body vücudu saran bir yapıya sahiptir. Bodylerin asıl kullanım amacı iç çamaşırını sabitlemektir. İç çamaşırını sabitleyerek daha estetik bir görüntü olması sağlanır. Ayrıca badi giymek sağlıklı bir seçenektir. Yaz aylarında terlemeyi kış aylarında üşümeyi engellemek için kadın badi modelleri tercih edilebilir.

Ancak konforlu kullanım için badi tercih ederken özellikle pamuklu kumaştan olmasına dikkat etmek gerekir. Cilde nefes aldıran pamuklu kumaştan badiler daha sağlıklı seçeneklerdir. Sitemizde yer alan badi modelleri cilde nefes aldıran, konforlu ve şık modellerdir. Badi seçimi yaparken farklı renklerden birer tane almak kombin yaparken işinize yarayacaktır. Alternatif modeller arasından seçim yaparak farklı tarz kombinlerde de konforu yaşayabilirsiniz.

Geniş renk skalamızdaki yer alan klasik renk siyah badi oldukça sık tercih edilen bir parçadır. Klasik renklerden yani siyah, beyaz ve ten rengi badilerden alarak farklı kıyafetleri uyumlu şekilde tamamlayabilirsiniz. Konforlu, kaliteli ve şık kadın body modellerini sitemizden inceleyebilir, beğendiğiniz modelleri sipariş verirken müşteri dostu hizmet ayrıcalıklarını değerlendirebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla lüks iç giyim ayrıcalığını bizimle her zaman yaşarsınız.

Bayan Badi Modellerinde Lüks Giyim Farkını Yaşayın

Lüks giyim standartları sunan bayan badi modellerimiz konforlu ve şık iç çamaşırı seçenekleridir. İç çamaşırını sabitleyerek daha işlevsel kullanım sağlayan badiler çok yönlü iç giyim parçalarıdır. Anıl İç Giyim olarak lüks kalite standartlarını yaşatan badı seçenekleri sunuyoruz. Lüks iç giyim tercih ederken avantajlı fiyatlardan yararlanmanızı sağlıyoruz. Kaliteli ve şık kadın badi tercihini sitemizden yaparken konforlu giyim farkını her zaman yaşarsınız.

Pamuklu kumaştan, cilde nefes aldıran badi modelleri çok konforludur. Giydiğiniz anda kaliteyi size hissettirir. Çıt çıtlı badi modelleri işlevsel kullanım sağlar. Çıt çıt detayı ile kolay giyilip çıkarılır. Bayan badi seçeneklerimizin hepsi kaliteyi üstün standartlarda yaşatan modellerdir. Farklı renk seçeneklerinde badi tercihi yapabilirsiniz. Koyu renk kıyafetlerle giyebileceğiniz siyah body kadın modellerini sitemizden inceleyebilirsiniz. Sitemizde yer alan badi modellerinde konfor ve şıklığı bir arada yaşamak mümkündür. Farklı tarz ve stillere hitap edecek geniş renk skalasından sunulan kadın badi seçenekleri arasından kalitemize güvenerek tercihte bulanabilirsiniz.

İşlevsel Kullanım Sağlayan Bayan Badi Tasarımları

Badi tasarımlarında çıt çıt detayı ve diğer detaylar işlevsel kullanımı kolaylaştırır. Kolay giyilip çıkarılan badi tasarımlarıyla çok rahat edebilirsiniz. Kadın badi çeşitlerinde farklı model seçenekler vardır. Tüm modellerde işlevsellik ve konfor ön plana çıkar. Rahat edebileceğiniz badi tercihini sitemizden yapabilirsiniz. Kadınlar için badi çok kullanışlı bir iç giyim parçasıdır.  Badi iç çamaşırını sabitlerken dışarıdan estetik görünüm yaratır. Badi modellerimizde tasarım kalitesini ön plana çıkarıyoruz. Pamuklu kumaştan kaliteli badi seçeneklerinde kaliteyi her detaya yansıtıyoruz.

Bayan body seçimi yaparken kaliteye özellikle dikkat etmek gerekir. Vücudu saran badi mutlaka kaliteli seçilmelidir. Cilde nefes aldıran yapıda olmalıdır. Cilde nefes aldıran yapısıyla konforlu badi modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Badi modellerinde lüks giyim farkını yaşarken avantajlı fiyat olanaklarını değerlendirebilirsiniz. Kaliteli ve konforlu bayan body modelleri arasından kolaylıkla seçim yapmak için sitemizdeki modellere göz atabilirsiniz. Sitemizden konforlu badi tercihi yaparken müşteri dostu hizmet avantajlarını keşfedebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla kaliteli iç giyim tercihi yapabilirsiniz.

Devamını oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.