Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

atlet külot badi banner.jpg (23 KB)

Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Görünüm:

Atlet - Badi – Külot

Atlet – badi – külot modellerine olan ilgi katlanarak artıyor. Bireyler günlük hayatı daha kolay geçirmeye yarayan bu ürünleri satın alarak daha rahat hareket etmek istiyor.

Bayan Külot Çeşitleri

Anıl İç Giyim kadınların beklentilerini göz önünde bulundurduğu için yeni sezon bayan külot çeşitlerini çok geniş tutmuştur.

Bu alanda yer alan külot çeşitlerinden bazıları şunlardır:

  • Basic külotlar
  • Yüksek bel külotlar
  • Dantelli külotlar
  • Lazer kesim külotlar
  • Yüksek bel külotlar

Atlet – badi – külot alanından alışveriş yapacak olan hanımlar genellikle rahat ve tarz modellere yönelir. Rahat ve tarz modellerin başında dantelli külotlar geldiği için pek çok kadın dantelli külotları daha çok sever.

Erkek Atlet/ Fanila

Anıl İç Giyim’de yalnızca hanımlar düşünülmemiştir. Erkeklere uygun atlet modelleri de bu sitede yer alır. Sitede yer alan ve erkekler için üretilen atletler, kaliteli kumaşlardan imal edildiği için uzun yıllar rahatlıkla kullanılabiliyor.

Bu bağlamda V yaka erkek atlet modelinden sıfır dar yaka erkek atlet modeline kadar birçok içeriğe ulaşılabiliyor. Sitede yer alan erkek atletler pamuktan üretildiği için herhangi bir kaşınma ya da alerji problemi ile karşılaşılmıyor.

Bayan Badi Takımları

Anıl İç Giyim atlet – badi – külot alanındaki ürünleri sayesinde pek çok kişiye ulaşmayı başarabilmiştir. Pek çok kişiye ulaşmayı başarmasında rol oynayan içeriklerden birisi de badi takımlarıdır. Hanımlar için üretilen ve alttan çıtçıt detayı olan badi takımları düşük fiyatı ve işlevsel kullanımı ile göz dolduruyor. İp baskılı ve pamuklu olan badi takımları düşük fiyatıyla oldukça cazip ürünlerdir.

Devamını oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.