Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
İçerik Menü

Üyelik ve Kullanım Şartları

ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

1. Bu sözleşmede yer alan aşağıdaki tanımlamalar, ibareler ve kısıtlamalar karşılarında gösterilen anlamları ifade edecektir.
Anıl Çamaşır SAN ve TİC.LTD.ŞTİ ” olarak anılacaktır.
SÖZLEŞME: Üyelik sözleşmesi.

KULLANICI: www.anil.com.tr internet adresinde ürün alımı ve satışı yapmak üzere yer alan tüm özel ve tüzel kişi ve kurumları kapsamaktadır.

2. İşbu sözleşme, Anıl Çamaşır tarafından işletilen.www.anil.com.tr  internet adresinde KULLANICI ‘lar ile  Anıl Çamaşır arasında üyelik kayıt aşamasında yapılmış ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.

3. www.anil.com.tr’a üye olabilmek için üyelik formunun eksiksiz doldurulması zorunludur. Bu forma aktarılan bilgilerin doğruluğunu üyelik isteğinde bulunan KULLANICI kayıtsız şartsız taahhüt eder. KULLANICI, işbu sözleşme hükümlerini kabul etmekle, site içinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve açıklanan her türlü beyanı da kabul etmiş olmaktadır. Kullanıcı bahsi geçen beyanlarda belirtilen her türlü hususa uygun olarak davranacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

4. KULLANICILAR, Anıl Çamaşır’a üye olmak aracılığıyla işbu sözleşme’nin tamamını okuduklarını, içeriğini tamamıyla anladıklarını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiklerini ve onayladıklarını peşinen taahhüt ederler.

5. KULLANICI,www.anil.com.tr hizmetlerden üyelik formunda belirlediği ve e-posta yoluyla verilen şifre,  ile gönderilen aktivasyon numarasını kullanmak sureti ile faydalanır. Üyelik kaydı sırasında belirlediği, talep ettiği ve Anıl Çamaşır tarafından onaylanan Kullanıcı adını değiştirme hakkına sahip değildir.

6. Anıl Çamaşır  sözleşmeyi tek taraflı olarak değiştirme ya da tadil etme hakkına sahiptir.

7. Aksi belirtilmediği takdirde, Anıl Çamaşır’daki ücretli hizmetler/servisler karşılığı alınacak ücretler Türk Lirası olarak hesaplanacak ve tahsil edilecektir. KULLANICILAR, Anıl Çamaşır üzerinden gerçekleştirdikleri ticaretten, alım/satımdan kaynaklanabilecek tüm banka komisyonu, BSMV, KDV, ÖTV, vergi, pul, harç, vs. ödemeleri ilgili kurumlara açık artırmaların/güvenli e-ticaret işleminin gerçekleşmesini müteakip yapmayı kabul ve beyan eder.

8. Yasalara aykırı ve genel ahlak prensibine uygun olmayan kişisel kimliklere saldırı mahiyetinde ilan verilemez. Yasalara göre, suç sayılan bir eylem aracı olarak Anıl Çamaşır girdileri kullanıldığı zaman yasal mercilerden bir talep vuku bulursa, bu KULLANICI veya KULLANICILAR hakkında bilgiler gerekli yerlere istem doğrultusunda verilecektir.

9. Anıl Çamaşır tüm KULLANICILARIN kişilik haklarına, gizlilik haklarına saygı duymaktadır. 8.maddede yazılı sebepler dışında ve yargı mercileri istemi haricinde her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

10. Anıl Çamaşır  hiçbir sebep beyan etmeden istediği KULLANICILARIN üyeliklerine son verme hak ve yetkisine sahiptir.

11. Anıl Çamaşır , veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu üyelik bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

12. anil.com.tr’nin amacı, herkesin ilan verebileceği, ürünlerini açık artırmaya çıkarabileceği ve/veya sanal mağaza açarak pazarlayabileceği, işbu hizmeti internet ortamındaki kişi ya da kurumların faydasına sunmaktır. Gerek hizmetin arzı ve gerekse iletişim enstrümanları ve üyelerin girdileri yönünden Anıl Çamaşır’a hiçbir sorumluluk yüklenemez. KULLANICILAR arasındaki hiçbir işlemde,Anıl Çamaşır bizzat taraf olduğu özel anlaşmalar dışında, hukuki sorumluluk taşımaz.

13. İsim haklı marka haklarına tecavüz şeklinde kullanım yapılamaz. Uygulaması ne şekilde olursa olsun haksız rekabet doğuracak kullanım yapılamaz.

14. Her türlü kullanım ve yazılımlarda telif hakları ve eser haklarına tecavüz edilmeyecektir. Her türlü telif hakkı ve insan hakları sorumluluğu üyeye aittir.  Bu sebeple Anıl Çamaşır'a rücu kesinlikle mümkün değildir.

15. Anıl Çamaşır üzerinden gerçekleşen işlemler ile  Anıl Çamaşır doğrudan veya dolaylı olarak herhangi bir bağlantısı olmamasından mütevellit, KULLANICILAR,  Anıl Çamaşır  işlemlerden dolayı ortaya çıkabilecek her türlü anlaşmazlıklar ve akabinde bu anlaşmazlıkların yaratacağı her türlü iddia, talep veya hasar beyanlarından, Anıl Çamaşır  sahiplerini, temsilcilerini ve/veya çalışanlarını sorumlu tutmamayı, tazminat talep etmemeyi ve üçüncü kişi ve kurumlar tarafından kendisine yöneltilecek her türlü talepten muaf tutmayı işbu sözleşme’yi onaylayarak ve Anıl Çamaşır’a üye olarak peşinen kabul ve beyan eder.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.