Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

HAMİLE LOHUSA.jpg (19 KB)

Filtre
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Hamile / Lohusa Giyim Kategorisinde Geniş Alternatif Seçenekleri

Hamilelik ve lohusalık döneminde vücutta birtakım değişiklikler meydana gelir. Genellikle kilo alma şeklinde kendini belli eden bu dönemde, kıyafet ve iç çamaşırlarının dikkatli bir şekilde seçilmesi gerekir. Seçilen kıyafetin kullananların rahat etmesi ve vücuduna uyum sağlaması oldukça önemlidir. Anıl İç Giyim olarak hamile giyim kategorisinde geniş seçenekler sunuyoruz. Ürün seçeneklerimizin geniş olması hem evde hem de dışarıda üstün konfor elde etmeyi sağlar.

Markamızın satışa sunduğu ürünler, rahatlık ve şıklığı bir araya getirir. Kadınlar, bu dönemde rahatlıklarından ödün vermeden kendini iyi hissetme olanağı elde eder. Hamile ve lohusa kadınlar için üretilen giyim kategorimiz oldukça geniş seçenek alternatifine sahiptir. Kadınların ihtiyaç duyduğu her türlü giyim ürününü sunan model seçeneklerimiz, özel dikişten oluşur. Giyim ürünlerinin dikiş kalitesi, vücudun rahat etmesine ve kendini iyi hissetmesine olanak tanırken bu giyim ürünleri, nefes alabilen ve yumuşak dokusuyla da dikkatleri üzerine çeker. Dolayısıyla giyim ürünleri, annelerin rahatlamasına yardımcı olur. Ürünlerin rahat yapısı lohusalık dönemindeki iyileşme sürecinin konforlu bir şekilde geçmesini sağlar.

Konfor ve Şıklığı Bir Araya Getiren Hamile Kıyafetleri Nelerdir?

Hamile kıyafetleri, bir kadının yaşayabileceği en özel ve heyecan verici dönemlerde konforlu tercih olmasıyla beğeni kazanır. Birbirinden rahat ve heyecan verici tasarımlar, her mevsime ve ortama uygun seçeneklerden oluşur. Hamile kıyafetleri arasında rahat kesim elbiseler yer alır. Genellikle geniş yapıdan oluşan elbise seçenekleri vücuda tam olarak oturmadığı için karın büyüdüğü zamanlarda da konforlu kullanım imkanı sunar. Anneler, elbiseyi kullanırken hareket özgürlüğünden ödün vermeme olanağına sahiptir. Hamile kadınların tercih ettiği giyim seçenekleri arasında tunikler yer alır. Özellikle belden bağlamalı model seçenekleri, kadınların konforunu ön planda tutar. Bu sayede hamilelik döneminde hassaslaşan bel bölgesinde de rahatlık elde edilir.

Hamile kadınların konforu ve rahatlığı için üretilen bir diğer kıyafet de pantolondur. Bel bölgesinde genişleyen pantolonların karına destek sağlaması, giyip çıkarırken kolaylık ortaya koyar. Modelin özel yapısı karın büyüse de rahatlıkla kullanmaya imkan tanır. Hamile giyim kategorisi, ev içinde de giyilebilecek pek çok seçenek sunar. Lohusa geceliği ve sabahlık ev giyimin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alır. Ayrıca hamile atleti, sütyen ve külotu da markamızın satışa sunduğu ürün seçeneklerindendir. Sitemizde hamile ve lohusalık dönemleri için hem rahat edebileceğiniz hem de şık olabileceğiniz birçok parçayı kolaylıkla bulabilirsiniz. Farklı tarzlara hitap eden seçeneklerimizi kalitesine güvenerek uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Lohusa Giyim Ürünlerinde Dikkat Edilmesi Gereken Detaylar

Lohusa giyim ürünleri arasından seçim yapmadan önce bazı detaylara dikkat etmek gerekir. İlk olarak seçilen ürünün kumaş yapısı dikkate alınmalıdır. Kumaşın nefes alabilen, likralı, pamuklu ve yumuşak olması kullanım sırasında rahat edilmesine olanak verir. Doğru kumaş seçimi, annenin doğum sonrasında rahat etmesini sağlar. Lohusa kıyafetleri emzirme konusunda kolaylık sağlayabilecek nitelik taşımalıdır. Özel emzirme bölümüne sahip olan kıyafetler, kolay kullanımıyla beğeni kazanır. Doğum sonrası vücutta hızlı bir değişim meydana gelir. Özellikle karın bölgesinde bir şişkinlik oluşur. Bu nedenle seçilen kıyafetin büyüme ve daralma özelliğine sahip olması önemli detaylar arasında yer alır. Büyüme ve daralma özelliği sayesinde kıyafet, vücuda uygun olacak şekilde ayarlanır.

Doğum sonrası dönemde hijyen ve kolay temizlik çok önemlidir. Seçilen giyim ürünlerinin kolayca yıkanma ve temizlenme özelliğine sahip olması gerekir. İç giyim ürünlerinde de dikkatli seçimler yapılmalıdır. Ayrıca emzirme sütyeni kullanılması annenin olduğu kadar bebeğinde konforu açısından önemlidir. Son olarak lohusa giyim ürünü mevsime uygun nitelik taşımalıdır. Sıcak havalar için ince yapıdan oluşan kumaşlar, soğuk havalar için ise kalın ve sıcak tutan ürünler uygun bir seçimdir. Hamilelik ve lohusalık dönemlerinizde konforunuzdan ödün vermeden şık olabilmek için sizlere sunduğumuz hamile ve lohusa kıyafet seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Uygun fiyatlarımız, indirim ve kampanyalarımızla da kaliteyi bütçe dostu fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Devamını oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.