Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
11.08.2023

Anıl İç Giyim Puan Sistemi: Alışverişinizi Ödüllendiriyoruz!

Online alışverişinizi daha da keyifli hale getirmek ve siz değerli müşterilerimize teşekkür etmek amacıyla, Anıl İç Giyim olarak yeni puan sistemi başlattık! Artık her alışverişinizde ve etkileşiminizde puan kazanarak, daha fazla değer elde edebilirsiniz. İşte detaylar:

1. Kazanma Yolları ve Avantajları:

  • Alışveriş Yaparak Kazanın: Web sitemizden yapacağınız her alışverişin %5'i kadar puan kazanın. Yaptığınız alışverişlerde hem ihtiyacınız olan ürünlere sahip olun hem de puanlarınızı biriktirin.
  • Yorum Yaparak Kazanın: Ürünlerimizle ilgili yorumlarınızı paylaşarak 5 puan kazanın. Diğer müşterilerimize deneyimlerinizi aktarın ve kazanmaya başlayın.
  • Ürün Tavsiyesiyle Kazanın: Ürün detay sayfalarındaki "Tavsiye Et" butonuyla arkadaşlarınıza veya ailenize ürün önerin. Önerdiğiniz her ürün için 10 puan kazanın.

2. Puanların Değerlendirilmesi: Kazandığınız puanlar 2 puan = 1₺ oranıyla hesaplanır. Bu sayede kazandığınız puanları daha sonra alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

3. Hediye Çeki Kazanma: Müşterilerimiz, puanları 30 puana (minimum 15₺) ulaştığında, maillerine özel hediye çeki kodu gönderiyoruz. Bu hediye çeki kodunu, sonraki alışverişlerinizde ekstra indirim olarak kullanabilirsiniz.

4. Özel Kupon Kodları ile Ekstra İndirim: 400₺ ve üzeri alışverişlerinizde puanlarınızı daha da değerli hale getirin! Özel kupon kodları, tüm indirimlere ekstra indirim sağlamak üzere kullanılabilir. Böylece alışverişleriniz hem daha hesaplı olur hem de kazandığınız puanları daha avantajlı bir şekilde kullanabilirsiniz.

5. Ürün Tavsiyesi ve Arkadaşlarınızla Paylaşım: Ürün tavsiyesi özelliğimiz sayesinde hem kendi alışverişlerinizde kazanabilir hem de çevrenizdeki insanları mutlu edebilirsiniz. Ürün detay sayfalarındaki "Tavsiye Et" butonuna tıklayarak, tavsiye ettiğiniz kişinin mail adresini girerek puan kazanabilirsiniz. (Ürün tavsiyesi puanlarının aktifleşmesi için tavsiye edilen kişinin alışverişini tamamlamış olma koşulu bulunmaktadır)

Müşteri deneyimlerini zenginleştiren bu puan sistemi ile alışverişleriniz daha keyifli, değerli ve avantajlı hale geliyor. Kazandığınız puanlarla istediğiniz ürünleri daha uygun fiyatlara alabilir, çevrenizdekileri ve kendinizi mutlu edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Biriken puanlarınızla alışveriş yaparken, ödüllendirilmenin tadını çıkarın! Unutmayın, Anıl İç Giyim olarak her alışverişinizde sizin için daha fazlasını düşünüyoruz.

AnılPuan.jpg (216 KB)

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.