Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Toparlayıcı Sütyen Modelleri
09.06.2023

Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Toparlayıcı Sütyen Modelleri

Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Toparlayıcı Sütyen Modelleri

İnsan vücudundaki her bir uzuv ve organ yaş ilerlemesine bağlı olarak şekil değiştirir. Bu tüm değişkenlere de kadın organlarından olan göğüslerde dahildir. Göğüslere ne kadar iyi bakılırsa bakılsın kadınların belirli yaşlarından sonra deformeye uğrayan bedensel uzuvları arasında yer alır. Göğüsleri büyük ve sarkık olan kadınların öncelikle sütyen seçerken toparlayıcı sütyen modellerinden seçimler yapması gerekir.

Büyük ve Sarkık Göğüslere Sahip Kadınlar İçin Sütyen Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Büyük göğüslü kadınlar toparlayıcı sütyen seçerken balen kısımlarının tam olarak göğüs altına ve göğüs ortasına geldiğine dikkat etmelidir. eğer sütyen göğüsleri bastırıyor ve hareket kabiliyetini kısıtlıyorsa, bu demek oluyor ki seçilen sütyen modeli kesinlikle vücut tipinize uygun değil.

Sütyen takıldığında göğüslerde baskı hissediliyorsa toparlayıcı sütyen seçimlerinde bir beden büyük sütyen modelleri tercih edilebilir. Yine sütyen eğer göğüsleri tamamı ile doldurmuyorsa bu sefer de seçilen sütyen kesinlikle bedensel olarak çok büyük seçilmiş anlamına gelir.

Göğüslerde meydana gelebilecek olan daha fazla sarkmayı engellemek adına kesinlikle ince bir askı seçiminden ziyade zaten ağır olan göğüs kupunu aşağıya daha fazla çekmesini engellemek adına kalın askı modelli toparlayıcı sütyen modellerine bakılmalıdır.

Nasıl Bir Sütyen Seçilirse Göğüsler Daha Küçük Görünür?

Büyük ve sarkık göğüslere sahip olan kadınlar bazı durumlarda göğüslerini olduğundan daha küçük göstermek isteyebilir. Askıları geniş ve yan destekleri bulunan, hareket ettikçe esneyen modellere sahip toparlayıcı sütyen seçimleri bu noktada en doğru seçimler olacaktır. Kup olarak göğüslerden daha küçük sütyen seçimi genelde daha küçük göğüs gösteriminden ziyade göğüsleri olduğundan daha iri ve fazla büyük gösterir.

Büyük Göğüslü Kadınlarda Meydana Gelen Sırt Ağrısını Önleyecek Toparlayıcı Sütyen

Sarkık ve büyük göğüsler sadece görüntü olarak değil bazı durumlarda fiziksel olarakta rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Buna bel ve sırt ağrıları da dahil. Aşırı büyük ve yük olarak bedenen taşımak durumunda oldukları göğüsleri sebebi ile sırt ağrısı yaşayan kadınların toparlayıcı sütyen modelleri içerisinden en doğru olanı seçmesi önemlidir. Tam olarak kavrayıcı ve toparlayıcı olan sütyen modelleri taşıyıcı göğüslerin ağırlığını bir nevi azaltacağından sırta binen yüküde azaltır.

Büyük Göğüsler İçin En Doğru Sütyen Seçimi

Minimizer etkili toparlayıcı sütyen modelleri büyük göğüslü kadınlar için tercih edilebilecek en doğru sütyen seçenekleri arasında yer alır. Göğüslerin dik ve formda kalınmasına destek veren bu sütyen çeşitleri doğru bir duruş formu kazanılmasına da destek verir.

Sarkma Görünümünü Engelleyen Toparlayıcı Sütyenler

Şekillendirici ve toparlayıcı sütyenler yaş almış ve büyük göğüslü kadınların tercih ettiği sütyen modellerindendir. Kumaşları kimi zaman dantelli iken kimi zaman daha sade seçeneklerden oluşur. Toparlayıcı ve dik tutucu etkiye sahip olan bu formdaki sütyen modelleri deformasyona uğrayan göğüsleri toparlamaya destek verir.

Blog Son Eklenenler
Dolgulu Sütyen Modelleri: Konfor ve Şıklığın Buluşma Noktası
Dolgulu Sütyen Modelleri: Konfor ve Şıklığın Buluşma Noktası Giyim dünyasının vazgeçilmez parçalarından biri olan sütyen, kadınların hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanmayı tercih ettiği önemli iç giyim ürünlerindendir. Peki, dolgulu sütyenler nedir ve neden bu kadar popülerdir? 
Devamını Oku
Yeni Anneler İçin Lohusa Pijama Takımı Modelleri
Yeni Anneler İçin Lohusa Pijama Takımı Modelleri Yeni doğum yapan lohusa kadınların iyileşme dönemine kadar pijama takımı kullanmaları gerekir. Lohusa pijama takımlarının ise doğum yapan kadınları rahatsız etmeyecek esneklik ve bol kesim özelliklerde bulunması gerekir. Ayrıca üşütmeyi engelleyecek kumaşlardan üretilmesi şarttır. Yeni anneler tarafından tercih edilebilecek   lohusa pijama takımı   modelleri şunlardır; Kalp baskılı pijama takımları Dantelli üçlü pijama takımları Puantiyeli üçlü pijama takımları Çiçek baskılı pijama takımları Viskon pijama takımları Lohusa pijama takımları beden ve renk yelpazesi geniş ürünlerdir. S, M, L ve XL beden seçeneklerine sahip olan takımların yeni anneler tarafından uygun beden ölçüsünde alınmaları mümkündür.
Devamını Oku
Straplez Sütyen Tercih Ederken Dikkat Etmeniz Gerekenler
Straplez Sütyen Tercih Ederken Dikkat Etmeniz Gerekenler Gün içerisinde kadınların risksiz kombinler yaparken seçtiği sütyen seçimleri bazı durumlarda özellikle de özel günlerde giyilecek dekolteli kıyafetlerde işe yaramaz. Bu noktada öne çıkan sütyen modellerinden birisi olan   straplez sütyen   dekolteli kıyafetlerin giyinilmesi gereken günlerde üst bedenin formunu ön plana çıkartır ve kadınların kombinleri daha özgüvenli taşımasına yardımcı olur.
Devamını Oku
Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Toparlayıcı Sütyen Modelleri
Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Toparlayıcı Sütyen Modelleri İnsan vücudundaki her bir uzuv ve organ yaş ilerlemesine bağlı olarak şekil değiştirir. Bu tüm değişkenlere de kadın organlarından olan göğüslerde dahildir. Göğüslere ne kadar iyi bakılırsa bakılsın kadınların belirli yaşlarından sonra deformeye uğrayan bedensel uzuvları arasında yer alır. Göğüsleri büyük ve sarkık olan kadınların öncelikle sütyen seçerken   toparlayıcı sütyen   modellerinden seçimler yapması gerekir.
Devamını Oku
Doğru Sütyen Seçimi Neden Önemlidir?
Doğru Sütyen Seçimi Neden Önemlidir? Vücut şekli ve bedensel farklılıklar göz önünde bulundurularak yapılacak olan   doğru sütyen   seçimi gün boyunca dışarıda rahat bir şekilde kadınların hareket etmesi için elverişli ortamı sağlar. Doğru bir kıyafet seçimi kadınların nasıl girdiği ortamda özgüvenli ve şık bir şekilde görünmesine yardımcı oluyorsa,   sütyen   seçimi de gün içinde daha rahat hissettirir.
Devamını Oku
Çeyiz Alışverişinin Vazgeçilmez Ürünleri
Çeyiz Alışverişinin Vazgeçilmez Ürünleri Evlenecek olan kişilerin alışveriş yapmaları gerekir. Ev eşyalarından giyim ürünlerine kadar pek çok eşya bu alışveriş sırasında satın alınır. Çeyizlik alışveriş yapılırken ürün seçiminde ise kullanışlılık ve uzun ömürlülük aranır. Böylelikle yaptıkları alışveriş esnasında aldıkları eşyaları yeni evli çiftler uzun süre kullanma imkanı bulurlar. Çeyiz alışverişinin vazgeçilmez ürünleri ise şunlardır; İç çamaşırı takımları Sütyenler Pijama takımları Termal içlikler Kombinezon ve jüponlar Erkek iç çamaşırları Çeyizlerde mutlaka bulunması gereken ürünler Anıl İç Çamaşırı firmamız aracılığıyla satın alınabilir. Markamıza ait ürünlerde renk ve model çeşitliliği fazla olduğu için çiftlerin aradıkları ürünü bulmaları ve satın almaları mümkün olur.
Devamını Oku
Küçük Göğüslüler İçin Dolgulu Sütyen Modelleri
Küçük Göğüslüler İçin Dolgulu Sütyen Modelleri İç çamaşırları özellikle kadınların üzerine giydiği, giyeceği kıyafetleri ve rahatlığını doğrudan etkileyen unsurlar arasında bulunur. Günümüzde kadınların çoğu nasıl bir iç çamaşırı, sütyen modeli seçeceğini bilemez durumda. Kadın iç çamaşırlarında bu noktada en önemli seçim yapılması gereken çamaşırlardan birisi sütyenlerdir. Kıyafet seçimine gösterilen özenin daha fazlası sütyen seçiminde de gösterilmelidir. Çünkü yanlış bir sütyen seçimi kıyafetin de yanlış bir biçimde algılanmasına neden olur.
Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.