Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Çeyiz Alışverişinin Vazgeçilmez Ürünleri
09.06.2023

Çeyiz Alışverişinin Vazgeçilmez Ürünleri

Çeyiz Alışverişinin Vazgeçilmez Ürünleri

Evlenecek olan kişilerin alışveriş yapmaları gerekir. Ev eşyalarından giyim ürünlerine kadar pek çok eşya bu alışveriş sırasında satın alınır. Çeyizlik alışveriş yapılırken ürün seçiminde ise kullanışlılık ve uzun ömürlülük aranır. Böylelikle yaptıkları alışveriş esnasında aldıkları eşyaları yeni evli çiftler uzun süre kullanma imkanı bulurlar. Çeyiz alışverişinin vazgeçilmez ürünleri ise şunlardır;

  • İç çamaşırı takımları
  • Sütyenler
  • Pijama takımları
  • Termal içlikler
  • Kombinezon ve jüponlar
  • Erkek iç çamaşırları

Çeyizlerde mutlaka bulunması gereken ürünler Anıl İç Çamaşırı firmamız aracılığıyla satın alınabilir. Markamıza ait ürünlerde renk ve model çeşitliliği fazla olduğu için çiftlerin aradıkları ürünü bulmaları ve satın almaları mümkün olur.

İç Çamaşırı Takımları

İç çamaşırı takımları çeyizlik alışverişlerde mutlaka bulunması gereken iç giyim ürünleridir. Gelin adayları için tasarlanan bu ürünler sütyen, büstiyer, slip, gecelik, jartiyer ve bralet gibi ürünlerden oluşur. Bu ürünler takım halinde alınabileceği gibi tekli olarak da tercih edilirler. İç çamaşırı takımı almak isteyen gelin adayları için düğün setleri de bulunur. Bu setler içerisinde ise dantelli atlet, pijama, sütyen, slip ve sabahlık gibi birden fazla ürün bulunur.

Sütyenler

Sütyenler kadınların göğüslerini örtmek için kullandıkları iç giyim ürünleridir. Bu ürünler ömür boyu kullanıldığı için çeyizlik alışverişlerde mutlaka alınırlar. Kadınların kullanımı için sütyenler farklı özelliklerde tasarlanmışlardır ve rahatlık gibi detaylara göre tercih edilirler. Çeyizlik alışverişlerde satın alınabilecek sütyen çeşitleri ise şunlardır; askılı, askısız, dikişsiz, toparlayıcılı, sırt destekli, askıları çıkabilen, küçültücü, yaka detaylı, balenli desteksiz, balensiz destekli ve balenli destekli sütyenlerdir.

Pijama Takımları

Pijama takımları çeyizlik ürünlerin vazgeçilmezleridir. Uyku öncesinde giyilen bu ürünler kadınlar için uyku esnasında rahatlık sağlarlar. Bunun dışında şık modelleri ile kadınların uyku esnasında bile şık görünmesini sağlarlar. Çiçek baskılı, kısa kollu, omuz işlemeli, sabahlıklı, pamuklu, viskon dokuma ve şortlu pijama takımları en fazla tercih edilen modeller arasındadır. Bu takımlar gelin adayları tarafından beden ölçülerine göre sipariş edilerek çeyizlerde yer alırlar ve yıllarca kullanılabilirler.

Termal İçlikler

Çeyizlik ürün alışverişinde satın alınması gereken ürünler arasında termal içlikler de bulunur. Termal içlikler kış aylarında üşümeyi önleyen ürünlerdir ve üşümek istemeyen kişiler tarafından tercih edilirler. Termal içlik hem gelin hem de damat adayları için alınabilen ürünlerdir. Termal içlikler alt, üst, kısa kol, atlet ve uzun kol modellerinde tercih edilirler.

Kombinezon ve Jüponlar

Vazgeçilmez çeyizlik ürünler içinde jüpon ve kombinezon ismi verilen ürünler bulunur. Kombinezon kadınların estetik vücut görünümü kazanmak için kullandıkları ve genellikle elbise içlerine giydikleri astarlı ürünlerdir. Kısa, uzun, ip askılık, geniş askılı ve straplez modelleri bulunan kombinezonlar tercihe göre çeyizler arasına yerleştirilirler.

Jüponlar ise kıyafetler içine giyilen astar özelliği bulunan iç çamaşırlardır. Bu çamaşırlar sayesinde kıyafetlerin vücudu göstermesi gibi olumsuzluklar ortadan kalkar. Uzun, kısa, diz altı ve diz üstü modelleri vardır.

Erkek İç Çamaşırları

Çeyizlik ürün alışverişlerinde erkekler için de satın alınabilecek ürünler bulunur. Erkek iç çamaşırları bu ürünlerin en önemlileridir. Külot, boxer, fanila ve atlet erkekler için satın alınabilecek iç çamaşır çeşitlerini oluşturur. Bu ürünler farklı renk ve tarzlarda üretilmiş olup zevke göre tercih edilirler.

Blog Son Eklenenler
Dolgulu Sütyen Modelleri: Konfor ve Şıklığın Buluşma Noktası
Dolgulu Sütyen Modelleri: Konfor ve Şıklığın Buluşma Noktası Giyim dünyasının vazgeçilmez parçalarından biri olan sütyen, kadınların hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanmayı tercih ettiği önemli iç giyim ürünlerindendir. Peki, dolgulu sütyenler nedir ve neden bu kadar popülerdir? 
Devamını Oku
Yeni Anneler İçin Lohusa Pijama Takımı Modelleri
Yeni Anneler İçin Lohusa Pijama Takımı Modelleri Yeni doğum yapan lohusa kadınların iyileşme dönemine kadar pijama takımı kullanmaları gerekir. Lohusa pijama takımlarının ise doğum yapan kadınları rahatsız etmeyecek esneklik ve bol kesim özelliklerde bulunması gerekir. Ayrıca üşütmeyi engelleyecek kumaşlardan üretilmesi şarttır. Yeni anneler tarafından tercih edilebilecek   lohusa pijama takımı   modelleri şunlardır; Kalp baskılı pijama takımları Dantelli üçlü pijama takımları Puantiyeli üçlü pijama takımları Çiçek baskılı pijama takımları Viskon pijama takımları Lohusa pijama takımları beden ve renk yelpazesi geniş ürünlerdir. S, M, L ve XL beden seçeneklerine sahip olan takımların yeni anneler tarafından uygun beden ölçüsünde alınmaları mümkündür.
Devamını Oku
Straplez Sütyen Tercih Ederken Dikkat Etmeniz Gerekenler
Straplez Sütyen Tercih Ederken Dikkat Etmeniz Gerekenler Gün içerisinde kadınların risksiz kombinler yaparken seçtiği sütyen seçimleri bazı durumlarda özellikle de özel günlerde giyilecek dekolteli kıyafetlerde işe yaramaz. Bu noktada öne çıkan sütyen modellerinden birisi olan   straplez sütyen   dekolteli kıyafetlerin giyinilmesi gereken günlerde üst bedenin formunu ön plana çıkartır ve kadınların kombinleri daha özgüvenli taşımasına yardımcı olur.
Devamını Oku
Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Toparlayıcı Sütyen Modelleri
Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Toparlayıcı Sütyen Modelleri İnsan vücudundaki her bir uzuv ve organ yaş ilerlemesine bağlı olarak şekil değiştirir. Bu tüm değişkenlere de kadın organlarından olan göğüslerde dahildir. Göğüslere ne kadar iyi bakılırsa bakılsın kadınların belirli yaşlarından sonra deformeye uğrayan bedensel uzuvları arasında yer alır. Göğüsleri büyük ve sarkık olan kadınların öncelikle sütyen seçerken   toparlayıcı sütyen   modellerinden seçimler yapması gerekir.
Devamını Oku
Doğru Sütyen Seçimi Neden Önemlidir?
Doğru Sütyen Seçimi Neden Önemlidir? Vücut şekli ve bedensel farklılıklar göz önünde bulundurularak yapılacak olan   doğru sütyen   seçimi gün boyunca dışarıda rahat bir şekilde kadınların hareket etmesi için elverişli ortamı sağlar. Doğru bir kıyafet seçimi kadınların nasıl girdiği ortamda özgüvenli ve şık bir şekilde görünmesine yardımcı oluyorsa,   sütyen   seçimi de gün içinde daha rahat hissettirir.
Devamını Oku
Çeyiz Alışverişinin Vazgeçilmez Ürünleri
Çeyiz Alışverişinin Vazgeçilmez Ürünleri Evlenecek olan kişilerin alışveriş yapmaları gerekir. Ev eşyalarından giyim ürünlerine kadar pek çok eşya bu alışveriş sırasında satın alınır. Çeyizlik alışveriş yapılırken ürün seçiminde ise kullanışlılık ve uzun ömürlülük aranır. Böylelikle yaptıkları alışveriş esnasında aldıkları eşyaları yeni evli çiftler uzun süre kullanma imkanı bulurlar. Çeyiz alışverişinin vazgeçilmez ürünleri ise şunlardır; İç çamaşırı takımları Sütyenler Pijama takımları Termal içlikler Kombinezon ve jüponlar Erkek iç çamaşırları Çeyizlerde mutlaka bulunması gereken ürünler Anıl İç Çamaşırı firmamız aracılığıyla satın alınabilir. Markamıza ait ürünlerde renk ve model çeşitliliği fazla olduğu için çiftlerin aradıkları ürünü bulmaları ve satın almaları mümkün olur.
Devamını Oku
Küçük Göğüslüler İçin Dolgulu Sütyen Modelleri
Küçük Göğüslüler İçin Dolgulu Sütyen Modelleri İç çamaşırları özellikle kadınların üzerine giydiği, giyeceği kıyafetleri ve rahatlığını doğrudan etkileyen unsurlar arasında bulunur. Günümüzde kadınların çoğu nasıl bir iç çamaşırı, sütyen modeli seçeceğini bilemez durumda. Kadın iç çamaşırlarında bu noktada en önemli seçim yapılması gereken çamaşırlardan birisi sütyenlerdir. Kıyafet seçimine gösterilen özenin daha fazlası sütyen seçiminde de gösterilmelidir. Çünkü yanlış bir sütyen seçimi kıyafetin de yanlış bir biçimde algılanmasına neden olur.
Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.