Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Küçük Göğüslüler İçin Dolgulu Sütyen Modelleri
09.06.2023

Küçük Göğüslüler İçin Dolgulu Sütyen Modelleri

Küçük Göğüslüler İçin Dolgulu Sütyen Modelleri

İç çamaşırları özellikle kadınların üzerine giydiği, giyeceği kıyafetleri ve rahatlığını doğrudan etkileyen unsurlar arasında bulunur. Günümüzde kadınların çoğu nasıl bir iç çamaşırı, sütyen modeli seçeceğini bilemez durumda.

Kadın iç çamaşırlarında bu noktada en önemli seçim yapılması gereken çamaşırlardan birisi sütyenlerdir. Kıyafet seçimine gösterilen özenin daha fazlası sütyen seçiminde de gösterilmelidir. Çünkü yanlış bir sütyen seçimi kıyafetin de yanlış bir biçimde algılanmasına neden olur.

Kadınların Sütyen Seçimi

Her kadının kendisine özel fiziksel özellikleri farklılık gösterir. Bu nedenle başkasında gayet iyi görünen bir sütyen modeli herkeste aynı durmaz. Bu nedenle sütyen seçimlerinde alanında kendisini ispatlayan ve seçenek olarak daha fazla sütyen modelini elinde bulunduran seçeneklere yönelmek daha doğru sütyen seçiminin yapılmasına yardımcı olacaktır.

Yanlış bir dolgulu sütyen modeline karar veren kadınların göğüs yapısı bozulabilir ve kıyafetleri istediği gibi durmayabilir.

Straplez Südyen Modelleri

Straplez sütyen modelleri genellikle yaz ve bahar aylarında tercih edilen modeller içerisinde yer alır. Omuz askılarının olmaması seçeneği ile özellikle de gece kıyafetleri ve abiyeler içerisine giyilmek üzere tercih edilir. Askısız olarak göğüs desteği sağladığından toparlayıcı bir yapısı vardır.

Şekillendirici Sütyen Modelleri

Bu sütyen modelleri göğüs yapısının formunu normal bir form haline sokmak isteyen kadınların tercih ettiği modeller içerisindedir. Günlük kullanıma uygundur ve göğüs formunun gereken formu almasına destek olur.

Klasik Sütyen Modelleri

En sık giyilen sütyen modellerinden olan klasik sütyenler, her kadın kıyafetine uyum sağladığından dolaplarda ikişer üçer adet olacak şekilde bulunur. Göğüs bölgesine alttan bir destekleme sağlayarak göğüs dekoltesinin güzel görünmesine yardımcı olur. Vücuda tam bir oturma sağladığından elbise giyiminde sütyen izine de yer vermez.

Toparlayıcı Sütyen Modelleri

Göğüsleri büyük olan kadınların sütyen seçimlerinde yer vermesi gereken sütyen modelleridir. Kıyafetlerin daha estetik görünmesini sağlayarak büyük göğüsleri toparlar ve dikleştirir.

 

Double Dolgulu Sütyen Modelleri

Özellikle küçük göğüslere sahip kadınların tercih ettiği sütyen modellerinden olan dolgulu sütyen seçenekleri, göğüsleri olduğundan hatta iki beden kadar büyük göstermek isteyenler için tasarlanmış formdadır. İç kısımlarında diğer sütyen modellerine göre daha fazla destek barındıran dolgulu sütyen modelleri böylelikle küçük göğüslerin içerisindeki destek ile birlikte olduğundan büyük ve dik görünmelerine yardımcı olur.      

Blog Son Eklenenler
Dolgulu Sütyen Modelleri: Konfor ve Şıklığın Buluşma Noktası
Dolgulu Sütyen Modelleri: Konfor ve Şıklığın Buluşma Noktası Giyim dünyasının vazgeçilmez parçalarından biri olan sütyen, kadınların hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanmayı tercih ettiği önemli iç giyim ürünlerindendir. Peki, dolgulu sütyenler nedir ve neden bu kadar popülerdir? 
Devamını Oku
Yeni Anneler İçin Lohusa Pijama Takımı Modelleri
Yeni Anneler İçin Lohusa Pijama Takımı Modelleri Yeni doğum yapan lohusa kadınların iyileşme dönemine kadar pijama takımı kullanmaları gerekir. Lohusa pijama takımlarının ise doğum yapan kadınları rahatsız etmeyecek esneklik ve bol kesim özelliklerde bulunması gerekir. Ayrıca üşütmeyi engelleyecek kumaşlardan üretilmesi şarttır. Yeni anneler tarafından tercih edilebilecek   lohusa pijama takımı   modelleri şunlardır; Kalp baskılı pijama takımları Dantelli üçlü pijama takımları Puantiyeli üçlü pijama takımları Çiçek baskılı pijama takımları Viskon pijama takımları Lohusa pijama takımları beden ve renk yelpazesi geniş ürünlerdir. S, M, L ve XL beden seçeneklerine sahip olan takımların yeni anneler tarafından uygun beden ölçüsünde alınmaları mümkündür.
Devamını Oku
Straplez Sütyen Tercih Ederken Dikkat Etmeniz Gerekenler
Straplez Sütyen Tercih Ederken Dikkat Etmeniz Gerekenler Gün içerisinde kadınların risksiz kombinler yaparken seçtiği sütyen seçimleri bazı durumlarda özellikle de özel günlerde giyilecek dekolteli kıyafetlerde işe yaramaz. Bu noktada öne çıkan sütyen modellerinden birisi olan   straplez sütyen   dekolteli kıyafetlerin giyinilmesi gereken günlerde üst bedenin formunu ön plana çıkartır ve kadınların kombinleri daha özgüvenli taşımasına yardımcı olur.
Devamını Oku
Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Toparlayıcı Sütyen Modelleri
Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Toparlayıcı Sütyen Modelleri İnsan vücudundaki her bir uzuv ve organ yaş ilerlemesine bağlı olarak şekil değiştirir. Bu tüm değişkenlere de kadın organlarından olan göğüslerde dahildir. Göğüslere ne kadar iyi bakılırsa bakılsın kadınların belirli yaşlarından sonra deformeye uğrayan bedensel uzuvları arasında yer alır. Göğüsleri büyük ve sarkık olan kadınların öncelikle sütyen seçerken   toparlayıcı sütyen   modellerinden seçimler yapması gerekir.
Devamını Oku
Doğru Sütyen Seçimi Neden Önemlidir?
Doğru Sütyen Seçimi Neden Önemlidir? Vücut şekli ve bedensel farklılıklar göz önünde bulundurularak yapılacak olan   doğru sütyen   seçimi gün boyunca dışarıda rahat bir şekilde kadınların hareket etmesi için elverişli ortamı sağlar. Doğru bir kıyafet seçimi kadınların nasıl girdiği ortamda özgüvenli ve şık bir şekilde görünmesine yardımcı oluyorsa,   sütyen   seçimi de gün içinde daha rahat hissettirir.
Devamını Oku
Çeyiz Alışverişinin Vazgeçilmez Ürünleri
Çeyiz Alışverişinin Vazgeçilmez Ürünleri Evlenecek olan kişilerin alışveriş yapmaları gerekir. Ev eşyalarından giyim ürünlerine kadar pek çok eşya bu alışveriş sırasında satın alınır. Çeyizlik alışveriş yapılırken ürün seçiminde ise kullanışlılık ve uzun ömürlülük aranır. Böylelikle yaptıkları alışveriş esnasında aldıkları eşyaları yeni evli çiftler uzun süre kullanma imkanı bulurlar. Çeyiz alışverişinin vazgeçilmez ürünleri ise şunlardır; İç çamaşırı takımları Sütyenler Pijama takımları Termal içlikler Kombinezon ve jüponlar Erkek iç çamaşırları Çeyizlerde mutlaka bulunması gereken ürünler Anıl İç Çamaşırı firmamız aracılığıyla satın alınabilir. Markamıza ait ürünlerde renk ve model çeşitliliği fazla olduğu için çiftlerin aradıkları ürünü bulmaları ve satın almaları mümkün olur.
Devamını Oku
Küçük Göğüslüler İçin Dolgulu Sütyen Modelleri
Küçük Göğüslüler İçin Dolgulu Sütyen Modelleri İç çamaşırları özellikle kadınların üzerine giydiği, giyeceği kıyafetleri ve rahatlığını doğrudan etkileyen unsurlar arasında bulunur. Günümüzde kadınların çoğu nasıl bir iç çamaşırı, sütyen modeli seçeceğini bilemez durumda. Kadın iç çamaşırlarında bu noktada en önemli seçim yapılması gereken çamaşırlardan birisi sütyenlerdir. Kıyafet seçimine gösterilen özenin daha fazlası sütyen seçiminde de gösterilmelidir. Çünkü yanlış bir sütyen seçimi kıyafetin de yanlış bir biçimde algılanmasına neden olur.
Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.