Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Straplez Sütyen Tercih Ederken Dikkat Etmeniz Gerekenler
09.06.2023

Straplez Sütyen Tercih Ederken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Straplez Sütyen Tercih Ederken Dikkat Etmeniz Gerekenler

Gün içerisinde kadınların risksiz kombinler yaparken seçtiği sütyen seçimleri bazı durumlarda özellikle de özel günlerde giyilecek dekolteli kıyafetlerde işe yaramaz. Bu noktada öne çıkan sütyen modellerinden birisi olan straplez sütyen dekolteli kıyafetlerin giyinilmesi gereken günlerde üst bedenin formunu ön plana çıkartır ve kadınların kombinleri daha özgüvenli taşımasına yardımcı olur.

Straplez Sütyen Nedir?

Çok yönlü bir sütyen modellerinden birisi olan straplez sütyen, kayma yapmayan ve kap özellikleri sayesinde kıvrımları tam olarak kavrar ve gün boyunca sabit şekilde kalır. Askılı olarakta tercih edilen durumlarda kullanılabilen bu sütyen modelleri özel günlerde kadınların sütyen askısı ve sütyen kopçası görüntüsü nedeni ile rahatsız olmasının önüne geçmek üzerine tasarlanmıştır.

Straplez Sütyen Seçimi

Bu sütyen modelini seçerken kadınların dikkat etmesi gereken en önemli olgu, bedenine tam oturmasıdır. Kadınların bedenine tam oturmayan straplez sütyen modelleri bazı durumlarda düşme yapabilirken, göğüs formunun da bozuk görünmesine sebep olabilir.

Göğüs ölçüsünü doğru bilmek bu adımda doğru straplez sütyeni seçmek için önemlidir. Özellikle straplez sütyenin alt kısmının göğüs bölgesine tam olarak oturduğundan emin olunmalı. Bant genişliği sütyenin kaymamasının en önemli noktasıdır.

Sütyen Askılarını Kullanmak

Sütyen askıları sütyeni straplez bir şekilde kullanmaya yarayabilir. Straplez sütyen modellerinde dört adet kanca bulunur. Bunların iki tanesi sütyenin bant kısmında ve bir tanesi ise ön kısımda yer alır.

Arkada bulunan iki kancaya sütyen askıları takılarak göğüsler alttan öne doğru sıkıca sarılır ve düz durduğundan emin olunur. Bu uygulama ile straplez sütyen modellerinin kayma riskini en aza indirmek olasıdır.

Straplez Sütyen Seçimi Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Öncelikle seçilecek olan straplez sütyen modelinin hangi kumaştan üretildiğinin bilinmesi gerekir. Sütyenlerin tümünün vücuda temas ettiği bilindiğinden malzeme olarak kaliteli bir kumaş seçilmesi önemlidir. Kalitesiz straplez sütyen modellerinin tercih edilmesi ciltte tahrişlere ve alerjik reaksiyonlara sebep olabilir.

Her beden aralığına uyum sağlayan straplez sütyen modelleri içerisinden en doğru olanı bedene göre tercih etmek için beden tablosundan yararlanılabilir. Küçük göğüslü olmak ve göğüslerini büyük göstermek isteyen kadınlara da uygun olarak tasarlanan straplez sütyen modelleri içerisinde yer alan destekli straplez sütyen, dekolteyi iddialaştırmak isteyen küçük göğüslü kadınlar için iyi bir seçenektir.

Ten Rengi Straplez Sütyen Modelleri

Şık bir düğün yahut davette nude renk bir elbise tercih edimi sonrasında seçilecek olan sütyen modeline karar verilmesi zor bir durumdur. Bu noktada elbise ile birebir aynı renkte olan ten rengi straplez sütyen modeli tercih edilerek şık seçimler ile göz kamaştırmaya devam edilebilir.

 

Blog Son Eklenenler
Dolgulu Sütyen Modelleri: Konfor ve Şıklığın Buluşma Noktası
Dolgulu Sütyen Modelleri: Konfor ve Şıklığın Buluşma Noktası Giyim dünyasının vazgeçilmez parçalarından biri olan sütyen, kadınların hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanmayı tercih ettiği önemli iç giyim ürünlerindendir. Peki, dolgulu sütyenler nedir ve neden bu kadar popülerdir? 
Devamını Oku
Yeni Anneler İçin Lohusa Pijama Takımı Modelleri
Yeni Anneler İçin Lohusa Pijama Takımı Modelleri Yeni doğum yapan lohusa kadınların iyileşme dönemine kadar pijama takımı kullanmaları gerekir. Lohusa pijama takımlarının ise doğum yapan kadınları rahatsız etmeyecek esneklik ve bol kesim özelliklerde bulunması gerekir. Ayrıca üşütmeyi engelleyecek kumaşlardan üretilmesi şarttır. Yeni anneler tarafından tercih edilebilecek   lohusa pijama takımı   modelleri şunlardır; Kalp baskılı pijama takımları Dantelli üçlü pijama takımları Puantiyeli üçlü pijama takımları Çiçek baskılı pijama takımları Viskon pijama takımları Lohusa pijama takımları beden ve renk yelpazesi geniş ürünlerdir. S, M, L ve XL beden seçeneklerine sahip olan takımların yeni anneler tarafından uygun beden ölçüsünde alınmaları mümkündür.
Devamını Oku
Straplez Sütyen Tercih Ederken Dikkat Etmeniz Gerekenler
Straplez Sütyen Tercih Ederken Dikkat Etmeniz Gerekenler Gün içerisinde kadınların risksiz kombinler yaparken seçtiği sütyen seçimleri bazı durumlarda özellikle de özel günlerde giyilecek dekolteli kıyafetlerde işe yaramaz. Bu noktada öne çıkan sütyen modellerinden birisi olan   straplez sütyen   dekolteli kıyafetlerin giyinilmesi gereken günlerde üst bedenin formunu ön plana çıkartır ve kadınların kombinleri daha özgüvenli taşımasına yardımcı olur.
Devamını Oku
Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Toparlayıcı Sütyen Modelleri
Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Toparlayıcı Sütyen Modelleri İnsan vücudundaki her bir uzuv ve organ yaş ilerlemesine bağlı olarak şekil değiştirir. Bu tüm değişkenlere de kadın organlarından olan göğüslerde dahildir. Göğüslere ne kadar iyi bakılırsa bakılsın kadınların belirli yaşlarından sonra deformeye uğrayan bedensel uzuvları arasında yer alır. Göğüsleri büyük ve sarkık olan kadınların öncelikle sütyen seçerken   toparlayıcı sütyen   modellerinden seçimler yapması gerekir.
Devamını Oku
Doğru Sütyen Seçimi Neden Önemlidir?
Doğru Sütyen Seçimi Neden Önemlidir? Vücut şekli ve bedensel farklılıklar göz önünde bulundurularak yapılacak olan   doğru sütyen   seçimi gün boyunca dışarıda rahat bir şekilde kadınların hareket etmesi için elverişli ortamı sağlar. Doğru bir kıyafet seçimi kadınların nasıl girdiği ortamda özgüvenli ve şık bir şekilde görünmesine yardımcı oluyorsa,   sütyen   seçimi de gün içinde daha rahat hissettirir.
Devamını Oku
Çeyiz Alışverişinin Vazgeçilmez Ürünleri
Çeyiz Alışverişinin Vazgeçilmez Ürünleri Evlenecek olan kişilerin alışveriş yapmaları gerekir. Ev eşyalarından giyim ürünlerine kadar pek çok eşya bu alışveriş sırasında satın alınır. Çeyizlik alışveriş yapılırken ürün seçiminde ise kullanışlılık ve uzun ömürlülük aranır. Böylelikle yaptıkları alışveriş esnasında aldıkları eşyaları yeni evli çiftler uzun süre kullanma imkanı bulurlar. Çeyiz alışverişinin vazgeçilmez ürünleri ise şunlardır; İç çamaşırı takımları Sütyenler Pijama takımları Termal içlikler Kombinezon ve jüponlar Erkek iç çamaşırları Çeyizlerde mutlaka bulunması gereken ürünler Anıl İç Çamaşırı firmamız aracılığıyla satın alınabilir. Markamıza ait ürünlerde renk ve model çeşitliliği fazla olduğu için çiftlerin aradıkları ürünü bulmaları ve satın almaları mümkün olur.
Devamını Oku
Küçük Göğüslüler İçin Dolgulu Sütyen Modelleri
Küçük Göğüslüler İçin Dolgulu Sütyen Modelleri İç çamaşırları özellikle kadınların üzerine giydiği, giyeceği kıyafetleri ve rahatlığını doğrudan etkileyen unsurlar arasında bulunur. Günümüzde kadınların çoğu nasıl bir iç çamaşırı, sütyen modeli seçeceğini bilemez durumda. Kadın iç çamaşırlarında bu noktada en önemli seçim yapılması gereken çamaşırlardan birisi sütyenlerdir. Kıyafet seçimine gösterilen özenin daha fazlası sütyen seçiminde de gösterilmelidir. Çünkü yanlış bir sütyen seçimi kıyafetin de yanlış bir biçimde algılanmasına neden olur.
Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.