Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim
Yeni Anneler İçin Lohusa Pijama Takımı Modelleri
09.06.2023

Yeni Anneler İçin Lohusa Pijama Takımı Modelleri

Yeni Anneler İçin Lohusa Pijama Takımı Modelleri

Yeni doğum yapan lohusa kadınların iyileşme dönemine kadar pijama takımı kullanmaları gerekir. Lohusa pijama takımlarının ise doğum yapan kadınları rahatsız etmeyecek esneklik ve bol kesim özelliklerde bulunması gerekir. Ayrıca üşütmeyi engelleyecek kumaşlardan üretilmesi şarttır.

Yeni anneler tarafından tercih edilebilecek lohusa pijama takımı modelleri şunlardır;

  • Kalp baskılı pijama takımları
  • Dantelli üçlü pijama takımları
  • Puantiyeli üçlü pijama takımları
  • Çiçek baskılı pijama takımları
  • Viskon pijama takımları

Lohusa pijama takımları beden ve renk yelpazesi geniş ürünlerdir. S, M, L ve XL beden seçeneklerine sahip olan takımların yeni anneler tarafından uygun beden ölçüsünde alınmaları mümkündür.

Kalp Baskılı Lohusa Pijama Takımları

Yeni anneler için tasarlanan pijama takımları arasında kalp baskılı lohusa pijama takımları yer alır. Bu ürünler tshirt ve pantolondan oluşan ikili takımlardır. Takımlarda bulunan pantolon kalp baskılı olarak tasarlanmıştır.

Böylelikle yeni annelerin şık pijama giymeleri ve kendilerini mutlu hissetmeleri sağlanır. Kalp baskılı lohusa takımı içinde bulunan tshirt ise önden açılır şekilde tasarlanmıştır. Böylelikle bebeklerini emziren kadınların zorluk yaşamadan göğüslerini açmaları ve bebeklerini emzirmeleri mümkün olur.

Dantelli Üçlü Lohusa Pijama Takımları

Yeni anneler pijama takımlarında sabahlık olmasını da tercih ederler. Sabahlık sayesinde üşüme olasılığı ortadan kalkar. Sabahlık arayan yeni annelerin tercih edebileceği bir model dantelli üçlü pijama takımıdır. Bu takım sabahlık, tshirt ve pantolondan oluşur.

Üçlü pijama takımında sabahlık ve tshirt üzerinde dantel tercih edilir. Bu danteller sayesinde kadınların gece veya sabah şık görünüşte olmaları mümkün olur. Bu modeldeki pijama takımının pembe ve mavi renk seçenekleri vardır. Bu renkler kadınların zevkine veya bebeklerinin cinsiyetine göre seçim yapmalarını sağlar.

Puantiyeli Üçlü Lohusa Pijama Takımları

Lohusa pijama takım modellerinden birisi puantiyeli üçlü takımlardır. Bu takımlarda da sabahlık yer alır. Puantiyeler takıma nahif bir görünüm kazandırmıştır. Puantiyeli olarak tasarlanan lohusa pijamalarının en önemli özelliği ise önden açılır tshirte sahip olmalarıdır. Bu sayede anneler bebeklerini emzirmekte zorluk yaşamazlar.

Çiçek Baskılı Lohusa Pijama Takımları

Çiçek sembolleri kadınlar için vazgeçilmezdir. Bunun için lohusa pijama takım modellerinde çiçek baskılı takımlar da sıklıkla tercih edilir. Modelde çiçek baskıları sabahlık ve tshirt üzerinde bulunur.

Farklı tonlarda kullanılan kumaş üzerine uygulanan çiçek baskıları sayesinde pijamaların hoş ve zarif görünebilmesi mümkün olur. Çiçek baskılı lohusa pijama takımlarında bulunan beden seçenekleri ise XL, L, M ve S bedenlerdir. Yeni annelerin vücut ölçülerine göre beden seçimi yapmaları mümkündür.

Viskon Lohusa Pijama Takımları

Lohusa kadınlar tarafından satın alınabilecek pijama takımı modelleri içerisinde viskon pijama takımları önemlidir. Bu takımlar doğal kumaştan üretilen pijama giymek isteyen anne adaylarına uygundur. Ayrıca viskonun esnek yapılı olması sayesinde yeni doğum yapan kadınların vücutlarını pijamanın sıkması durumu yaşanmaz.

Buna ek olarak esnek yapısı sayesinde terletme özelliği olmadığı için terleme kaynaklı sorunların yaşanmasının önüne geçilir. Viskon lohusa pijama takımları ikili ve üçlü setler halinde satışa sunulurlar. Yaygın kullanılan renkleri ise pembe, mavi, beyaz ve bej renkleridir.

Blog Son Eklenenler
Dolgulu Sütyen Modelleri: Konfor ve Şıklığın Buluşma Noktası
Dolgulu Sütyen Modelleri: Konfor ve Şıklığın Buluşma Noktası Giyim dünyasının vazgeçilmez parçalarından biri olan sütyen, kadınların hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanmayı tercih ettiği önemli iç giyim ürünlerindendir. Peki, dolgulu sütyenler nedir ve neden bu kadar popülerdir? 
Devamını Oku
Yeni Anneler İçin Lohusa Pijama Takımı Modelleri
Yeni Anneler İçin Lohusa Pijama Takımı Modelleri Yeni doğum yapan lohusa kadınların iyileşme dönemine kadar pijama takımı kullanmaları gerekir. Lohusa pijama takımlarının ise doğum yapan kadınları rahatsız etmeyecek esneklik ve bol kesim özelliklerde bulunması gerekir. Ayrıca üşütmeyi engelleyecek kumaşlardan üretilmesi şarttır. Yeni anneler tarafından tercih edilebilecek   lohusa pijama takımı   modelleri şunlardır; Kalp baskılı pijama takımları Dantelli üçlü pijama takımları Puantiyeli üçlü pijama takımları Çiçek baskılı pijama takımları Viskon pijama takımları Lohusa pijama takımları beden ve renk yelpazesi geniş ürünlerdir. S, M, L ve XL beden seçeneklerine sahip olan takımların yeni anneler tarafından uygun beden ölçüsünde alınmaları mümkündür.
Devamını Oku
Straplez Sütyen Tercih Ederken Dikkat Etmeniz Gerekenler
Straplez Sütyen Tercih Ederken Dikkat Etmeniz Gerekenler Gün içerisinde kadınların risksiz kombinler yaparken seçtiği sütyen seçimleri bazı durumlarda özellikle de özel günlerde giyilecek dekolteli kıyafetlerde işe yaramaz. Bu noktada öne çıkan sütyen modellerinden birisi olan   straplez sütyen   dekolteli kıyafetlerin giyinilmesi gereken günlerde üst bedenin formunu ön plana çıkartır ve kadınların kombinleri daha özgüvenli taşımasına yardımcı olur.
Devamını Oku
Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Toparlayıcı Sütyen Modelleri
Büyük Göğüslü Kadınlar İçin Toparlayıcı Sütyen Modelleri İnsan vücudundaki her bir uzuv ve organ yaş ilerlemesine bağlı olarak şekil değiştirir. Bu tüm değişkenlere de kadın organlarından olan göğüslerde dahildir. Göğüslere ne kadar iyi bakılırsa bakılsın kadınların belirli yaşlarından sonra deformeye uğrayan bedensel uzuvları arasında yer alır. Göğüsleri büyük ve sarkık olan kadınların öncelikle sütyen seçerken   toparlayıcı sütyen   modellerinden seçimler yapması gerekir.
Devamını Oku
Doğru Sütyen Seçimi Neden Önemlidir?
Doğru Sütyen Seçimi Neden Önemlidir? Vücut şekli ve bedensel farklılıklar göz önünde bulundurularak yapılacak olan   doğru sütyen   seçimi gün boyunca dışarıda rahat bir şekilde kadınların hareket etmesi için elverişli ortamı sağlar. Doğru bir kıyafet seçimi kadınların nasıl girdiği ortamda özgüvenli ve şık bir şekilde görünmesine yardımcı oluyorsa,   sütyen   seçimi de gün içinde daha rahat hissettirir.
Devamını Oku
Çeyiz Alışverişinin Vazgeçilmez Ürünleri
Çeyiz Alışverişinin Vazgeçilmez Ürünleri Evlenecek olan kişilerin alışveriş yapmaları gerekir. Ev eşyalarından giyim ürünlerine kadar pek çok eşya bu alışveriş sırasında satın alınır. Çeyizlik alışveriş yapılırken ürün seçiminde ise kullanışlılık ve uzun ömürlülük aranır. Böylelikle yaptıkları alışveriş esnasında aldıkları eşyaları yeni evli çiftler uzun süre kullanma imkanı bulurlar. Çeyiz alışverişinin vazgeçilmez ürünleri ise şunlardır; İç çamaşırı takımları Sütyenler Pijama takımları Termal içlikler Kombinezon ve jüponlar Erkek iç çamaşırları Çeyizlerde mutlaka bulunması gereken ürünler Anıl İç Çamaşırı firmamız aracılığıyla satın alınabilir. Markamıza ait ürünlerde renk ve model çeşitliliği fazla olduğu için çiftlerin aradıkları ürünü bulmaları ve satın almaları mümkün olur.
Devamını Oku
Küçük Göğüslüler İçin Dolgulu Sütyen Modelleri
Küçük Göğüslüler İçin Dolgulu Sütyen Modelleri İç çamaşırları özellikle kadınların üzerine giydiği, giyeceği kıyafetleri ve rahatlığını doğrudan etkileyen unsurlar arasında bulunur. Günümüzde kadınların çoğu nasıl bir iç çamaşırı, sütyen modeli seçeceğini bilemez durumda. Kadın iç çamaşırlarında bu noktada en önemli seçim yapılması gereken çamaşırlardan birisi sütyenlerdir. Kıyafet seçimine gösterilen özenin daha fazlası sütyen seçiminde de gösterilmelidir. Çünkü yanlış bir sütyen seçimi kıyafetin de yanlış bir biçimde algılanmasına neden olur.
Devamını Oku
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.