Menu
Account
Forgot password?
REGISTER
Cart

iç Giyim takım.jpg (24 KB)

Filter
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
{{ FILTER.NAME }}
Price
View:

İç Giyim Takım

İç giyim takım modelleri estetik ve tarz ürünler olduğu için özel günlerde ve gün içerisinde severek kullanılır. Bu modeller hanımların daha özgüvenli hareket etmesine yardımcı olur.

İç Giyim Modelleri ve Özellikleri

İç giyim takım farklı kumaş ve desenlerle üretilen işlevsel ürünlerdir. Bu alanda üretilen modeller kadınların birçok açıdan tamamlanmasına yardımcı olur. Birbirinden özel renklere sahip olduğu için iç giyim takımları severek kullanılan parçalardır.

Bu alanda yer alan modellerden bazıları:

  • Bralet/ büstiyer takımları
  • Önden açılan sütyen takımları
  • Pamuk kumaştan tasarlanmış takımlar
  • Askıları çıkabilen takımlar

İç giyim takım modelleri standart yapıda olmadığı için hanımlar kendi zevkine uygun içeriğe zorlanmadan erişim sağlayabiliyor.

Tercih Edilen İç Giyim Takımları

Tercih edilen iç giyim takımları genellikle kırmızı renkli modellerdir. Kırmızı renkli takımlar şehvetin daha rahat yansıtılmasına olanak sağlıyor. Bunun yanında siyah, mor ya da lacivert rengindeki jartiyer takımlar en çok tercih edilen ve pratik bir kullanım sunan iç giyim parçaları arasında yer alıyor. Tercih edilen iç giyim takımlarından birisi de askıları çıkan sütyen takımları olduğu için hanımlar bu alana ilgi duyuyor.

İç Giyim Fiyatları

İç giyim modelleri uyum halinde görünmek isteyen hanımlar tarafından sık sık satın alınmak istenir. Ancak bu ürünleri satın almak isteyen hanımlar detaylı fiyat araştırması yapıyor. Çünkü ürünlerin fiyatı aynı değildir.

Anıl İç Giyim’i ziyaret eden birbirinden özel ve kampanyalı fiyatları kullanarak iç giyim ürünlerini satın alabiliyor. Anıl İç Giyim fiyat politikasını sınırda tutarak hanımların avantajlı alışveriş yapmasına olanak sağlıyor.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.