Menu
Account
Forgot password?
REGISTER
Cart

Ev Giyim BANNER.jpg (28 KB)

Filter
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Brand
Model
{{ FILTER.NAME }}
Price
View:

Ev Giyim

 Rahat ev giyim tarzını yakalamak isteyenler için çok farklı modellerimiz bulunuyor. Kumaş kalitesinin sunmuş olduğu profesyonellik ile birlikte ev ortamında tam olarak rahat bir hava kazanacağınıza emin olabilirsiniz. Rahatlık yanı sıra özel görünmek isteyenler için de tamamen özel detaylı modellerimiz mevcuttur.

 Ev Giyim Gecelik

 Son derece konforlu bir giyim kalitesi sunan geçeklikler sayesinde farklılığı tam olarak hissedeceksiniz. Markamızın vermiş olduğu güvenilirlik ile beraber giyeceğiniz gecelik modellerimiz tam olarak ev giyim formatında sizlere sunuluyor. Üstelik özel görünmek isteyen kadınlar için de modellerimiz ön plana çıkıyor. Geceliğin tüm farklı tonlarını markamızın kalitesi çerçevesinde bulacağınıza emin olabilirsiniz.

 Ev Giyim Sabahlık

 Sabahın konforunu tatmak isteyenler için oldukça yumuşak dokulu ve rahat hissettiren sabahlık modellerimizi sunuyoruz. Sabahlıklarımız sayesinde giydiğiniz andan itibaren kendinizi ılık bir rüzgârın içinde hissedeceksiniz. Modeller arasında;

 *Pamuklu,

 *Tül puantiyeli,

 *Viskon çiçek baskılı,

 *Dokuma viskon,

 Viskon fiyonk baskı ve daha niceleri kategorimiz bünyesinde sizlerin beğenisine sunuluyor.

 Lohusa Ev Giyim

 Ev giyim dendiğinde lohusa hanımlar için özel olarak sunulan modellerimiz ön plana çıkıyor. Kumaşın üstün kalitesinin sunacağı görsel şölen sayesinde bambaşka bir havada olacaksınız. Sabahlık çiçek baskılı model, önden açılan model, dantelli model ve onlarca model lohusa hanımları bekliyor. Her zaman rahatlık arayanlar için özel bir şekilde dikilen modeller olması sebebi ile herkesin beğeneceği karakteri de bünyesinde barındırıyor. Özel görünmek ve konforun kendisini yaşamak isteyenler için modellerimiz bir adım öne çıkıyor.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.